Олена Зеленська та представництво ЮНІСЕФ підписали Меморандум про взаєморозуміння

uatv
01.06.2020
Фото ОП

У День захисту дітей дружина президента Олена Зеленська та голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лотта Сільвандер підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Про це інформує пресслужба ОП.

“Цей документ засвідчує наше спільне бачення того, як діяти. Для мене символічно, що ми підписали його саме в День захисту дітей. Адже цей день є нагадуванням дорослим про відповідальність, яку вони несуть за дитяче життя та здоров’я, повноцінний розвиток та становлення”, – зазначила перша леді.

Меморандум передбачає співпрацю у створенні безбар’єрного середовища для повноцінного включення дітей у соціальне життя, покращення системи шкільного харчування та поширення здорового способу життя, а також забезпечення рівних прав хлопців і дівчат у реалізації їхнього потенціалу.

“Цей документ – можливість об’єднати зусилля та працювати разом заради створення кращих умов для дітей в Україні. Діти та родини з дітьми потребують особливої підтримки в ці складні часи, коли світ бореться з новими викликами. Ми раді, що маємо так багато спільних сфер для співпраці. Впевнена, що в нас попереду – численні проєкти на підтримку прав дитини, здорового способу життя та безбар’єрності суспільства”, – наголосила у свою чергу Лотта Сільвандер.

Дружина президента та фахівці українського офісу ЮНІСЕФ співпрацюють для впровадження програми здорового харчування в українських школах.

Ще одна спільна ініціатива першої леді та команди ЮНІСЕФ – телеуроки для початкових класів у межах національного проєкту дистанційного навчання на період карантину “Всеукраїнська школа онлайн”.

Нагадаємо, вчора, 31 травня, Володимир Зеленський привітав киян із Днем міста.

Джерело UATV
дата 01.06.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×