Олександр Кольченко написав лист підтримки Олегові Сенцову

Ув'язнений режисер уже отримав цю звістку від свого друга

18.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

Український політв’язень Олександр Кольченко, який незаконно утримується в Росії, написав листа своєму другу, іншому бранцеві Кремля, Олегові Сенцову. Про це повідомила член Уральської правозахисної групи Тетяна Щур, передає Укрінформ.

“Привіт, Олеже! Мені дуже шкода, що заявлена тобою мета так і не досягнута, навіть частково. Мені вже наприкінці тижневого голодування здавалося, що усі наші старання марні, хоча я десь у глибині душі сподівався, що помиляюся. Увесь період твого голодування я намагався за можливості відстежувати новини про тебе, дуже за тебе переймаюся. Дуже важко примиритися з думкою про те, що перебуваючи тут, ти як крихта – безсилий, не в силах ні на що вплинути. Мені дуже важко уявити той ступінь, в якому ти почуваєш себе втомленим і розчарованим. Не впадай у відчай і пам’ятай, що імперії не вічні, тиран впаде. З кожним днем упевненість в цьому все виразніша. Одужуй якнайшвидше! Бережи себе”, – йдеться в листі, текст якого передала російська правозахисниця.

Тетяна Щур уточнила, що Сенцов уже отримав цього листа.

Нагадаємо, що Олександр Кольченко 31 травня оголосив про початок голодування на підтримку Сенцова. Проте 7 червня він припинив голодування через погіршення здоров’я.

Олег Сенцов 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, які перебувають у російських і кримських в’язницях.

5 жовтня стало відомо, що Сенцов припиняє голодування. Він назвав це “вимушеним заходом через загрозу насильницького годування”.

Сенцов і Кольченко були затримані представниками російських спецслужб в окупованому Криму в травні 2014 року за звинуваченням в організації терактів на півострові.

Джерело Укрінформ
дата 18.10.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV