Олег не проситиме Путіна про помилування, – сестра Сенцова

На звільнення українського політв'язня немає політичної волі президента РФ

uatv
16.08.2018
Фото Укрінформ-UATV

Про це заявила сестра режисера Наталія Каплан в інтерв’ю російському виданню “Дождь”, передає Укрінформ.

“Олег точно не буде просити про помилування, в цьому я навіть не сумніваюся. Так само, як і припиняти голодування, як би його не вмовляли”, – переконана Каплан.

Вона наголосила, що звільнення Олега Сенцова – це був шанс Путіну показати себе більш-менш хорошою людиною.

“Прохання було написано з гуманітарних, а не з політичних міркувань. Звичайно ж, ця відмова дуже розчарувала. Це неправда, що прохання про помилування має обов’язково писати сам ув’язнений. В історії російської юриспруденції було багато випадків, коли прохання про помилування писали інші, і люди потім були звільнені”, – розповіла сестра політв’язня.

За її словами, відмова Путіна у помилуванні Сенцова говорить про те, що зараз немає політичної волі і він поки не має наміру відпускати Олега.

Нагадаємо, що ООН закликає російську владу негайно звільнити Олега Сенцова.

Російський суд засудив Олега Сенцова до 20 років колонії за звинуваченням у тероризмі. Після цього бранець Кремля оголосив безстрокове голодування в колонії з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів.

На 26-й день в Олега сталася криза. Його відвезли до лікарні за межами колонії. Попри це, політв’язень заявив, що припиняти голодування не збирається. На 40-й день голодування в режисера почали відмовляти органи.

Джерело Укрінформ
дата 16.08.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися
Топ новин на UA|TV