Окупація Криму: Канада та Австралія ввели санкції проти РФ

uatv
30.03.2021
Фото Укрінформ

Канада та Австралія ввели санкції проти Російської Федерації.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайти МЗС країн.

Так, міністр закордонних справ Канади Марк Гарно оголосив про нові санкції проти двох фізичних та чотирьох юридичних осіб згідно з Положенням про спеціальні економічні заходи та Положенням про спеціальні економічні заходи у відповідь на окупацію Росією Автономної Республіки Крим.

“Протягом семи років Росія систематично ігнорувала заклики міжнародної спільноти припинити порушення суверенітету, територіальної цілісності України та міжнародного права. Народ України заслуговує на краще майбутнє, яке вони можуть збудувати самостійно, без втручання Росії. Саме тому сьогодні ми діємо і при потребі готові вжити подальших заходів з нашими союзниками та партнерами”, – йдеться в заяві міністра.

Читайте також: Сполучені Штати закликають РФ негайно припинити окупацію Криму

Також відомо, що Міністерство закордонних справ і торгівлі Австралії ввело обмежувальні заходи проти чотирьох російських компаній і однієї фізособи.

“Австралія ввела цілеспрямовані фінансові санкції і заборону на поїздки щодо російської фізичної особи і чотирьох російських компаній, пов’язаних з будівництвом і експлуатацією залізничного моста через Керченську протоку, що з’єднує Росію з незаконно анексованими територіями Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (Україна)”, – йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті МЗС Австралії.

Раніше президент Володимир Зеленський затвердив Стратегію деокупації та реінтеграції Криму.

Джерело UATV
дата 30.03.2021
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×