Окупаційний суд у Севастополі допитав рідних Володимира Дудки та Олексія Бессарабова

Сьогодні, 6 грудня, відбулося засідання у справі українських політв'язнів

uatv
06.12.2018

Фото з сайта fakty.ictv.ua

Під час засідання у справі Володимира Дудки і Олексія Бессарабова, яке відбулося у підконтрольному Кремлю Севастопольському міському суді, допитали родичів і колег українських політв’язнів. Українців звинувачують у підготовці диверсій на території Криму.

Про це повідомив син Дудки Ілля Кавернік, передає Крим.Реалії.

“Мене питали, в яких стосунках я перебував із батьком до його арешту, чи міг він, на мій погляд, займатися диверсійною діяльністю, чи вмів користуватися комп’ютером та іншою технікою, скільки у нього було телефонів. Я розповів, що ми, як близькі родичі, були в тісних стосунках, часто спілкувалися, він постійно нас відвідував. Я також заявив, що повністю виключаю можливість того, що мій батько міг займатися якимись диверсіями”, – сказав Ілля Кавернік.

Під час суду допитали колег Володимира Дудки і матір Олексія Бессарабова, повідомив адвокат Сергій Легостов. Він додав, що на найближчі засідання за повісткою викликали 20 свідків.

Також Ілля Кавернік зазначив, що його батько у пригніченому стані.

“Ймовірно, це пов’язано з тим, що йому не надають медичну допомогу. Він замовив мені великий список ліків, які я спробую йому передати цього понеділка”, – розповів він.

Повідомляється, що наступне засідання у справі заплановане на 7 грудня.

Нагадаємо, Людмила Денісова попросила Раду Європи розслідувати злочини проти українця Дудки у Росії. За словами рідних, стан Володимира продовжує погіршуватися.

Джерело Крим.Реалії
дата 06.12.2018
категорії Крим
поділитися

Топ новин на UA|TV