Окупаційний суд незаконно продовжив термін арешту Володимирові Балуху

uatv
25.04.2019
Фото Крим.Реалії

Так званий “суд” в окупованому Криму незаконно збільшив термін перебування українського бранця Володимира Балуха в колонії РФ.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група у Facebook. 

“Президія “Верховного суду” Криму розглянула касаційне подання місцевої “прокуратури”. Заступник прокурора просив скасувати апеляційну постанову “Верховного суду” Криму щодо Балуха в частині заліку в термін позбавлення волі часу перебування під домашнім арештом. “Прокуратура” просила перерахувати цей термін і для цього передати кримінальну справу на новий апеляційний розгляд із новим складом суду”, – йдеться у повідомленні.

За словами адвоката, “суддя” оголосила рішення, яке суперечить російському законодавству. Вона постановила не зараховувати час, проведений Балухом у СІЗО, як день за півтора, про що говорить ч. 3 ст. 72 КК РФ: час тримання особи під вартою зараховується в строк позбавлення волі з розрахунку один день за півтора дня відбування покарання у виправній колонії загального режиму.

“Суддя” прийняла це рішення, навіть не відправляючи справу на апеляцію.

 Володимир Балух брав участь у засіданні по відеозв’язку.

За словами його адвоката, український активіст мав виснажений вигляд. Балуха обурило таке рішення окупаційного суду. 

Нагадаємо, днями українська активістка Тетяна Лазда оприлюднила лист політв’язня Володимира Балуха, у якому він зазначає, що для України зараз головне – вистояти і перемогти. 

Джерело UATV
дата 25.04.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV