Окупанти вдосконалюють тактику ведення війни з-за спини, – штаб

uatv
25.01.2020
Фото Укрінформ-UATV

Вороги ведуть повітряну розвідку, використовуючи як прикриття безпілотні літальні апарати СММ ОБСЄ.

Про це інформує UATV із посиланням на штаб ООС.

“Російсько-окупаційні війська не гребують найбруднішими методами ведення бойових дій проти України. Успішно засвоївши тактику обстрілів через спини цивільного населення, окупанти не зупинилися у межах власного цинізму”, – йдеться в повідомленні.

За даними штабу, черговим проявом нехтування будь-якими правилами та домовленостями стало використання збройними формуваннями Російської Федерації БПЛА для здійснення повітряної розвідки та коректування вогню артилерії і мінометів одночасно з виконанням спостережних польотів БПЛА СММ ОБСЄ.

“Так, протягом попереднього тижня представниками місії було повідомлено про 6 запусків БПЛА СММ у районі ділянки розведення сил та засобів “Золоте” та у 5-км зоні навколо неї з тривалістю польотів 2-4 години. Разом із тим, у час, який був заявлений для польотів БПЛА ОБСЄ, зафіксовано 7 випадків застосування БПЛА збройними формуваннями Російської Федерації в тих самих районах. Показовим є те, що у цей час відбувалося збільшення кількості порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ, зокрема з використанням артилерійських систем калібру 152 мм та 122 мм, мінометів калібру 120 мм”, – зазначили у штабі.

Раніше повідомлялося, що бойовики збільшили кількість розвідувальних груп на лінії зіткнення.

Джерело UATV
дата 25.01.2020
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×