Одну українку з лайнера Diamond Princess виписали з лікарні, – МЗС

uatv
28.02.2020
Фото AP

У Японії виписали з лікарні одну українку, яку напередодні госпіталізували з лайнера Diamond Princess через епідемію коронавірусу.

Про це заявив директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев, повідомляє UATV з посиланням на Укрінформ.

“27 лютого одну громадянку України було виписано з лікарні та перевезено до готелю. Посольство України в Японії надає нашій співвітчизниці необхідне сприяння. Інші троє громадян України продовжують перебувати в медичних закладах. Дата їх виписки невідома”, – розповів Погорельцев.

У МЗС також проінформували, що українці, які зараз перебувають на карантині на лайнері Diamond Princess, здали тести на коронавірус. Тих, у кого він буде позитивний, госпіталізують, а решта залишаться на лайнері.

Наші дипломати опитали всіх українців, чи не хочуть вони повернутись до України. 24 із 25 опитаних українців (з одним встановити зв’язок не вдалось) заявили, що хочуть пройти карантин в Японії.

Нагадаємо, що на лайнері четверо українців заразились коронавірусом. Їх госпіталізували із коронавірусною інфекцією до лікарень Токіо. Стан їхнього здоров’я задовільний.

Джерело Укрінформ
дата 28.02.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Топ новин на UA|TV