Очільники МЗС України та Іспанії обговорили пришвидшення підписання Угоди про спільний авіапростір

uatv
08.05.2020
Фото Укрінформ

8 травня відбулася телефонна розмова міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби з міністеркою закордонних справ, ЄС і співробітництва Іспанії Аранчою Гонсалес Лая.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт МЗС.

Співрозмовники окремо зупинилися на питанні створення додаткових можливостей для подорожей громадян. Міністри констатували, що укладення Угоди про спільний авіаційний простір відповідає взаємовигідним інтересам і сприятиме пожвавленню бізнесових, туристичних та міжлюдських контактів. 

“МЗС України послідовно виступає за те, щоб українці могли вільно подорожувати Європою і світом. Ми наполегливо працюємо над створенням нових можливостей для здійснення авіаційних подорожей між Україною та країнами ЄС. Угода про спільний авіаційний простір якраз і створює такі можливості. Робитимемо все, від нас залежне, щоб ця угода була укладена”, – наголосив Кулеба.

Очільники зовнішньополітичних відомств відзначили важливість активізації двосторонньої економічної та інвестиційної співпраці. Створенню додаткових можливостей для бізнесу сприятиме підписання Конвенції про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Іспанією.

Окрім цього, міністри обмінялися інформацією про заходи, що вживаються урядами двох країн з метою протидії поширенню COVID-19.

Аранча Гонсалес Лая підтвердила незмінність позиції Іспанії у питанні захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Глави МЗС наголосили на необхідності дотримання норм міжнародного права у міждержавних відносинах. 

Раніше очільники МЗС України та Латвії обговорили розвиток торговельної співпраці.

Також повідомлялося, що Дмитро Кулеба та міністр закордонних справ і міжнародного співробітництва Об’єднаних Арабських Еміратів Шейх Абдулла бін Заїд Аль Нагаян домовилися про реалізацію спільних інвестиційних проєктів у пріоритетних галузях.

Джерело UATV
дата 08.05.2020
категорії Туризм
поділитися

Топ новин на UA|TV