“Обов’язково відбудеться”, – Володимир Зеленський про зустріч із президентом РФ

uatv
28.04.2021
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський переконаний, що зустріч із президентом Росії Володимиром Путіним обов’язково відбудеться.

Про це він сказав в інтерв’ю газеті la Repubblica, інформує UATV з посиланням на ОП.

За словами Володимира Зеленського, ця зустріч потрібна, щоб припинити війну на Донбасі та “пройти увесь шлях до чесного й тривалого миру”.

“Але яким має бути порядок денний на цих переговорах? Які саме кроки приведуть нас до миру? Де й коли ці кроки будуть погоджені? Це відкриті питання, і відповіді на них отримаємо, на мою думку, відразу після того, як почнуться прямі консультації між Офісом президента України та Адміністрацією президента Росії. Зі свого боку я всі відповідні розпорядження щодо організації консультацій керівникові Офісу Андрію Єрмаку вже віддав”, – сказав президент.

Володимир Зеленський зазначив, що справжнього прямого спілкування між Україною та Росією давно не було, і це не сприяє конструктивним перемовинам.

“Тож мені здається, що зустріч, для початку, має відбутися на території, яка уособлює мир та діалог. На мій погляд, правильно підібране місце для проведення надзвичайно складного діалогу про мир посприяє вирішенню питання”, – сказав він.

За словами глави держави, Ватикан – “ідеальне місце для діалогу про мир”.

Раніше повідомлялося, що Україна висилає російського консула в Одесі.

Читайте також: Володимир Зеленський відреагував на відведення військ РФ від українського кордону

Джерело UATV
дата 28.04.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×