Обмін “усіх на усіх” та безпекова ситуація – головні питання України на Нормандському саміті, – президент

uatv
04.12.2019
Фото ОП

Одними з найважливіших питань, які Україні підніматиме на зустрічі у Нормандському форматі, буде обмін полоненими “усіх на усіх”, безпекова ситуація на Донбасі, можливість проведення місцевих виборів і можливість передачі контролю над українським кордоном для нашої держави.

Про це сказав президент України Володимир Зеленський, відповідаючи на питання журналістів про можливий зміст заключного комюніке запланованої зустрічі “нормандської четвірки”, повідомляє UATV.

“Перша наша перемога – це те, що ми зустрічаємося. Моряків і полонених ми повернули, але не всіх. Я дуже хотів би, щоб Новий рік наші люди зустрічали в Україні зі своїми рідними. Я дійсно хочу великого обміну “всіх на всіх“. Мене цікавлять саме наші, щоб вони усі були вдома”, – зазначив Зеленський.

Другим питанням, яке підніматиметься під час зустрічі, стане безпекова ситуація на Донбасі, сказав президент.

“Я впевнений, якщо усі сторони захочуть припинення війни, як цього хочемо ми, то разом можемо домогтися серйозних результатів щодо виведення російських військ”, – наголосив Зеленський.

Також торкнуться питання можливості проведення місцевих виборів і передачі контролю над українським кордоном нашій державі.

Нагадаємо, Пристайко розповів, про що йдеться у проєкті рішення Нормандського саміту.

Джерело UATV
дата 04.12.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×