“Об’єднані зусилля-2020”: українські та британські десантники форсували Дніпро (ФОТО)

uatv
23.09.2020
Фото з сайта armyinform.com.ua

Українські та британські десантники форсували Дніпро в межах стратегічних командно-штабних навчань “Об’єднані зусилля-2020“. Так розпочалася активна фаза масштабного вишколу військових двох країн.

Про це повідомляє UATV з посиланням на інформаційне агентство Міністерства оборони України “АрміяInform“.

Бійці десантно-штурмових бригад країн згідно із завданням командування захоплювали з боєм плацдарм на протилежному березі великої ріки. Далі на “відбиту” у ворога ділянку військові повинні були забезпечити переправу угруповання своїх військ. У свою чергу військовослужбовці, які переправилися, мали здійснили наступальні дії до визначених рубежів.

“Напередодні форсування Дніпра під час всебічної розвідки “ворожих” позицій, сил та засобів ураження було залучено водолазів-розвідників. Досвідчені плавці дослідили протилежний берег на наявність інженерних та мінно-вибухових загороджень, фортифікаційного обладнання, пасток. Крім того, водолази заклали у дно та берег Дніпра дистанційно керовані вибухові пристрої”, – йдеться у повідомленні.

Роль ворога грали підрозділи однієї з українських мотопіхотних бригад.

Після виконання дій артилерією та удару винищувачів, у Дніпро зайшли бойові машини дистанційного розмінування місцевості. Далі на протилежний берег висадилося п’ять груп розмінування, які виконали інженерну дорозвідку плацдарму.

Ключовим дійством цього етапу операції стало власне форсування Дніпра.

“Дніпро на паромних установках форсував британський десантний підрозділ на ББМ “Козак”. За підтримки нашої авіації, протиповітряних зенітних установок ЗУ-23 та надводного загороджувального загону підрозділи Сил підтримки розгорнули понтонно-мостову переправу. Понтонно-мостові батальйони навели наплавний міст завдовжки близько пів кілометра. Водночас ліворуч, для введення противників в оману, поставала посеред води хибна переправа із макетами танків на понтонах”, – зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, кораблі ВМС відпрацювали завдання з підготовки до бою в межах навчань “Об’єднані зусилля-2020”.

Читайте также: “Об’єднані зусилля-2020”: українські та британські бійці здійснили десантування (ФОТО)

Джерело UATV
дата 23.09.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×