Низка українських ЗМІ – рупор Кремля на нашій території, – Давидюк (ВІДЕО)

uatv
22.10.2020
Фото з сайта uk.wikipedia.org

В Україні існує безліч ЗМІ, які формально є незалежними, але насправді їх спонсорує Росія. Вони є рупорами Кремля на території нашої країни.

Таку думку висловив політолог Микола Давидюк в ефірі програми “На самом деле: Крым”на телеканалі “Дом“.

“Україна – демократична держава, і ми не можемо втручатися в інформаційну політику незалежних ЗМІ. І тут ключове – незалежних ЗМІ. Тому потрібно показати, що деякі ЗМІ не є навіть засобами масової інформації – це рупори пропаганди Росії на нашій території. Потрібно показати, звідки вони фінансуються, звідки йдуть гроші, хто ці гроші передає”, – зазначив Давидюк.

На думку політолога, в Україні повинні відкривати кримінальні провадження на такі телеканали, щоб розкривати схеми їх фінансування.

“Це повинні бути прості кримінальні справи, які будуть демонструвати ці схеми, які працюють вже не перший рік. Ми не повинні втручатися в роботу редакції – це однозначно. Це не стиль України, це не наші методи роботи. Водночас потрібно захищати свій інформаційний простір, щоб не виходило так, що зсередини держава руйнується за допомогою кремлівських грошей”, – додав Давидюк.

Нагадаємо, раніше т. в. о. генерального директора ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України” Юлія Островська заявила, що підростаюче покоління потрібно навчати інформаційної гігієни – тільки так у пропагандистських ЗМІ не залишиться глядачів.

Читайте також: “Критика росЗМІ вказує на рух у правильному напрямку”, – Зеленський про телеканал “Дом”

Джерело UATV
дата22.10.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×