Нині в Україні видають в середньому 200 “теплих кредитів” на день, – Костянтин Гура

uatv
25.05.2019
Фото UATV

З часу запуску в нашій державі програми “теплих кредитів” у 2014 році довіра до цієї ініціативи зростає з кожним роком. Станом на сьогоднішній день такою послугою скористалися уже 571 тисяча українських сімей.

Про це в студії телеканалу UATV розповів радник голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Костянтин Гура.

“Важливо озвучити лише кілька простих чисел. Ми запустили програму “теплі кредити” наприкінці 2014 року. Тоді в нас мало не черевиками кидалися, коли ми говорили, що потрібно взяти кредит. У суспільства відразу була така реакція, що вони втратять своє житло тощо. За перший місяць було менше ста “теплих кредитів” по всій країні. Зараз ми видаємо в середньому 200 кредитів на день”, – зазначив Костянтин Гура.

Українці нині беруть активну участь у реалізації цього проекту, адже за останні роки вони зрозуміли, що це дійсно працює, каже гість студії.

“Уже 571 тисяча українських сімей скористалися такою послугою. Якщо ми уявимо, що в кожній родині по три людини, то ця кількість людей більша, ніж, наприклад, Житомирська область. Громадяни, звичайно, з державною підтримкою, інвестували свої гроші в енергоефективність. Це дуже важливо, адже такі дані свідчать про те, що свідомість людей змінюється, і вони самі кажуть, що потрібно інвестувати в своє майбутнє”, – додав експерт.

Повну версію телеінтерв’ю з Костянтином Гурою дивіться у програмі “Лицом к лицу” на телеканалі UATV 26 травня о 21:00.

Альона ВОРОБЙОВА, UATV

Джерело UATV
дата 25.05.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV