Новинний контент “UA|TV” – на платформі BRNA

Новинні матеріали у викладі телеканалу іномовлення України «UA|TV» відтепер доступні понад 60-м телекомпаніям та інформаційним агентствам з Азії, Європи і Латинської Америки, членам новинного альянсу "Пояс і дорога" (Belt and Road News Alliance)

uatv
23.03.2018

“UA|TV”, як складова ДП “Мультимедійна платформа іномовлення України”, є одним із співзасновників BRNA, ініційованого телекомпанією CCTV. Фактично, це був перший прорив телеканалу іномовлення України на Схід. Наприкінці 2017 року запрацювала мультимедійна платформа обміну новинним контентом, доступ до якої мають усі члени альянсу.

Участь у BRNA дає можливість телеканалу “UA|TV” виконувати свої статутні завдання – поширювати об’єктивну інформацію з України та про Україну. З другого боку, це членство уможливлює використання, до того на безоплатних умовах, відеоматеріалів інших членів альянсу.

За словами Генерального директора ДП “МПІУ” Людмили Березовської, на етапі тестування сервісу BRNA поміж українськими та китайськими редакторами відбувався обмін думками і навіть дискусії на тему – які національні новини можуть викликати міжнародний інтерес . “Для нас була цінною довіра китайських колег до нашої точки зору, і, на мою думку, – ми на початку тісної професійної співпраці, яка може вийти за межі суто новинного обміну. Цінною і, чого там казати, приємною, була оцінка нашої роботи з боку пекінського офісу BRNA: “Вже у перших завантажених на платформу матеріалах ми побачили ваш професіоналізм у новинних репортажах, а також ваші креативні навички. Великий респект вашій команді”. Наразі у нас тривають переговори із китайськими колегами щодо проекту-копродукції”.

Нагадаємо, що Генеральний директор ДП “МПІУ” Людмила Березовська є членом Виконавчого комітету BRNA.

Джерело UATV
дата 23.03.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV