Новим головою Наглядової ради “Укроборонпрому” став Айварас Абромавічус

uatv
11.07.2019
Фото з сайта dw.com

Головними завданнями на найближчий час у ДК “Укроборонпром” визначили проведення міжнародного аудиту фінансової діяльності та здійснення реформ.

Про це говорила сьогодні, 11 липня, Наглядова рада концерну, яка засідала в оновленому складі, повідомляє прес-служба “Укроборонпрому” .

Під час засідання також обрали нового голову Наглядової ради. Ним став Айварас Абромавічус.

“Вважаю, що за останні декілька років “Укроборонпром” здійснив декілька успішних кроків у сфері реформування. Та, водночас, деякі інші українські державні компанії зробили більше. Тому в нас є багато завдань, котрі ми маємо виконати якнайшвидше. І одне з найбільш пріоритетних – проведення аудиту “Укроборонпрому”, – зазначив новообраний голова.

Зважаючи на обмеженість у виділених Кабміном коштах і потребу провести аналіз діяльності концерну оперативно, учасники засідання ухвалили рішення провести міжнародний аудит фінансової діяльності всіх підприємств Концерну за 2018-2019 роки.

Аудитора обиратимуть за допомогою електронного майданчика “ProZorro“, а переможця тендеру визначать за процедурою “відкритих торгів”. Тендерний комітет із проведення аудиту очолить новообраний голова Наглядової ради.

“Ми очікуємо, що вже у вересні буде обрано переможця торгів, який розпочне аудит “Укроборонпрому“. За нашими оцінками, він триватиме 6-9 місяців. Це дозволить отримати детальну інформацію щодо реального стану речей на кожному підприємстві Концерну. Водночас, ми не можемо провести аудит, який охопить більший період. По-перше, якщо взяти для аналізу період з 2014-го, не кажучи вже про період з 2011 року, то результатів цього аудиту доведеться очікувати роками. По-друге, виділених урядом 32,5 млн грн на це просто не вистачає”, – сказав Айварас Абромавічус.

Нагадаємо, раніше до наглядової ради “Укроборонпрому” ввели двох нових членів.

Джерело UATV
дата 11.07.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×