Новий комплекс “Охматдиту” дозволить робити вчетверо більше трансплантацій кісткового мозку, – Гончарук

uatv
27.01.2020
Фото з сайта kmu.gov.ua

Завдяки новому корпусу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” з’явиться можливість робити вчетверо більше трансплантацій кісткового мозку – до 100 замість 25-ти.

Про це сказав прем’єрміністр Олексій Гончарук, повідомляє UATV з посиланням на Урядовий портал.

“Завітав сьогодні до “Охматдиту”, щоб на власні очі перевірити стан ремонтних робіт. Будівництво цього корпусу почали 9 років тому. Цей багаторічний “довгобуд” декількох поколінь влади уряд скоро завершить. Тільки уявіть собі – його введення дозволить забезпечити, наприклад, не 25 операцій з трансплантації кісткового мозку, а до 100. Це не просто цифри, це в чотири рази більше дитячих життів, які ми зможемо врятувати”, – зазначив прем’єрміністр.

Зараз лікарня може щороку прийняти на лікування 20 тисяч дітей, а з повноцінним запуском роботи “Охматдиту” тут зможуть проходити лікування до 32 тисяч.

Глава уряду зазначив, що завершальна хвиля будівництва стартувала у грудні 2019-го року за ініціативи президента, Кабміну і підтримки депутатів ВР, які виділили додаткове фінансування.

“Здоров’я українців – пріоритет уряду, а запуск “Охматдиту” – частина урядової програми з якісної та доступної медицини в Україні. Інша не менш важлива частина – будівництво нових центрів екстреної медицини. Вже цього року ми побудуємо 200 таких центрів”, – зазначив Гончарук.

Нагадаємо, у грудні президент підписав закон про додаткові гроші для “Охматдиту”.

Джерело UATV
дата 27.01.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV