“Нормандія – початок свободи Донбасу”: президент поділився враженнями від дводенного перебування в зоні ООС

uatv
07.08.2020
Фото Facebook Володимир Зеленський

Нормандія дала величезний поштовх, щоб ми напрацювали логістику миру. 

Про це у Facebook написав президент Володимир Зеленський, ділячись враженнями від дводенного перебування на Донбасі.

“Зрозуміло, що Донбас нині – це перш за все про війну. На превеликий жаль, ми все ще маємо її у своєму домі. Але якщо не докладати зусиль, вона сама нікуди не зникне. Нормандія дала величезний поштовх, щоб ми напрацювали логістику миру. Мінськ відпрацьовує правила та дає можливість обговорювати вкрай непрості питання. А одинадцять днів тиші доводять: якщо все робити правильно і наполегливо, то шанс обов’язково буде. Вже є”, – пише глава держави.

За словами президента, протягом дводенної поїздки на Донбас він “багато слухав, ставив непрості питання, дивився в очі різним людям”.

“Що я робив на Донбасі два дні? Багато слухав, ставив непрості питання, дивився в очі різним людям. Це не перша моя поїздка в зону проведення ООС. І щоразу переконуюся, що в нас є і професійна та потужна армія, і вже є суперова команда перемовників, яка зможе-таки вибудувати конструкцію сталого миру на наших умовах”, – пише він.

Читайте такожЧервоний Хрест відправив на окупований Донбас 73 тонни гумдопомоги

Зеленський зауважив, що попереду в України – важкі переговори. 

“Що далі? А далі – знову важкі переговори. Нормандія – це відправна точка, яка дозволяє повернути цю нашу багатостраждальну територію до цивілізації. Туди, де працюють закони. Де поважають права людини. Нормандія – це початок свободи Донбасу. І це початок великої дороги. Наступна зупинка – Берлін, де ми зафіксуємо проміжні успіхи перемир’я та рушимо далі. Щоб остаточно закрити кейс війни. І ми зробимо все, щоб так і було. І зробимо це прозоро, відкрито. А якщо щось піде не так, то тоді кожен буде розуміти, що й чому пішло не так. І хто в цьому винен”, – зазначив глава держави.

Зрозуміло, що Донбас нині – це перш за все про війну. На превеликий жаль, ми все ще маємо її у своєму домі. Але якщо не…

Опубліковано Володимиром Зеленським Пʼятниця, 7 серпня 2020 р.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський перевірив дотримання режиму тиші на Донбасі.

Джерело UATV
дата 07.08.2020
категорії ООС (АТО)
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×