Німеччина виділила ще €760 тисяч для потерпілих внаслідок війни на сході України

uatv
11.07.2019
Фото Укрінформ-UATV

Уряд Німеччини виділив додатково 760 тисяч євро на реалізацію проекту психосоціальної підтримки жителів Донбасу, наступний етап якого з липня цього року почне втілювати у життя Мальтійська служба допомоги.

Про це повідомляє Посольство Федеративної Республіки Німеччина.

“Федеральний уряд Німеччини надає Мальтійській службі допомоги у світі додаткові 760 000 євро для продовження проекту, який ця служба здійснює в Україні – “Внесок у психосоціальну стабілізацію потерпілих у конфлікті в Україні”, – зазначається у повідомленні.

Раніше ФРН уже виділила 2 мільйони євро, які були спрямовані на гуманітарні заходи допомоги внутрішньо переміщеним особам і потерпілим від війни на сході України.

У межах проекту Мальтійської служби допомоги, який вона реалізовувала разом із ГО “Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій” та НУ “Києво-Могилянська академія”, з 2018 року допомогу надали понад 7 тисячам потерпілих. Для них проводили індивідуальну терапію й надавали консультації. Крім цього, ще 14 тисяч людей брали участь у групових сеансах терапії.

“Мальтійська служба допомоги з липня 2019 року запроваджує нову фазу допоміжного проекту в громадах Луганської та Донецької областей уздовж лінії розмежування, які перебувають на підконтрольній українському уряду території. З цією метою відкриваються кілька центрів психосоціальної адаптації”, – зазначають у посольстві.

Також у віддалених громадах людей, які потребують допомоги, відвідуватимуть мобільні команди підтримки.

Нагадаємо, сьогодні, 11 липня, Червоний Хрест привіз гумдопомогу на окупований Донбас.

Джерело UATV
дата 11.07.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV