Німеччина торік визнала 1128 українських дипломів

uatv
26.08.2019
Фото Укрінформ-UATV

Німеччина в 2018 році повністю або частково визнала професійну кваліфікацію 36 400 фахівців, які отримали свої дипломи за межами країни. Торік було схвалено на 20% заявок більше, ніж 2017 року.

Такі дані опублікувало Федеральне статистичне відомство, інформує DW.

Зазначається, що насамперед йдеться про дипломи про медичну освіту – вищу або середню спеціальну. За інформацією статистичного відомства, 61% усіх схвалених заявок на підтвердження кваліфікації стосуються лікарів і медперсоналу. Далі за кількістю визнаних дипломів лідирують інженери, вчителі та вихователі.

Читайте також: Диплом про вищу освіту здобув перший українець із синдромом Дауна

Від фахівців з України німецькі відомства отримали 1656 заявок. Найбільше їх надійшло від лікарів, медсестер, інженерів, вчителів, вихователів. Кілька десятків заявок було від стоматологів, фармацевтів, офісменеджерів. 

В українському списку, крім інженерів, є й інші представники технічної сфери: фахівці з металообробки та монтажу електрообладнання, а також автомеханіки. 1128 дипломів про освіту, отриману в Україні, повністю або частково визнали. При частковому визнанні претенденту пропонують пройти підвищення кваліфікації.

Раніше повідомлялося, що 85 українських студентів зможуть навчатися в університетах Румунії за рахунок Бухареста.

Джерело DW
дата 26.08.2019
категорії Українці в світі
поділитися

Топ новин на UA|TV