Німеччина надає 1 млн євро для роботи ВООЗ на Донбасі

uatv
03.07.2020
Фото Укрінформ

Німеччина надає ще 1 млн євро для роботи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) на сході Україні.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Посольство Федеративної Республіки Німеччина в Україні.

“Після того, як діяльність ВООЗ в Україні минулими роками вже було профінансовано на 3,5 млн євро, Німеччина надає ВООЗ на цей та наступний роки загалом іще 1 млн євро”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, у такий спосіб уряд Німеччини відгукнувся на заклик ВООЗ, яким вона привернула увагу до сфери охорони здоров’я на сході України. Завдяки допомозі з Німеччини організація закуповує і розподіляє життєво важливі медикаменти, вакцини для щеплень, а також витратні і лікувальні медичні матеріали для нужденних осіб, які взагалі не мають доступу до медичного забезпечення і можливості проходити лікування або ж мають його лише у дуже обмеженому обсязі.

Читайте також: Прикарпаття отримало гумдопомогу від Швеції (ФОТО)

“Заходи з допомоги, які реалізуються ВООЗ, дійдуть до людей по обидва боки лінії розмежування і включають в себе медичний супровід та лікування хворих з гострими і хронічними захворюваннями, пацієнтів з посттравматичними розладами, а також заходи з підготовки й підвищення кваліфікації медичного персоналу. Окрім того, спроможності українських лабораторій з моніторингу і діагностування інфекційних хвороб мають бути розширені. Гуманітарні заходи і проекти ВООЗ в Україні є особливо нагальними й значущими саме в часи пандемії COVID-19″, – йдеться в повідомленні.

Раніше стало відомо, що Німеччина виділяє ЮНІСЕФ €2 млн для допомоги Україні.

Джерело UATV
дата 03.07.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×