Нідерланди виділять $5 млн для покращення безпеки на Донбасі

uatv
16.07.2019
Фото ПРООН в Україні

В Україні у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру стартує проект зі зміцнення безпеки й урегулювання ситуації на Донбасі, на реалізацію якого Нідерланди нададуть кошти у сумі 5 мільйонів доларів.

Про це інформує прес-служба ПРООН.

Проект під назвою “Посилення національної та місцевої спроможності для ефективного забезпечення безпеки, правосуддя та послуг з реінтеграції на постраждалих внаслідок конфлікту територіях України” буде реалізований упродовж трьох наступних років, до середини 2022 року.

“Основна увага проекту буде спрямована на зміцнення безпеки, верховенства права та посилення згуртованості суспільства на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей“, – йдеться у повідомленні.

Цим проектом продовжиться робота, яка здійснювалася Програмою ООН із відновлення та розбудови миру в межах попередніх проектів, які були спрямовані на стабілізацію та підвищення рівня громадської безпеки на Донбасі.

Для успішної реалізації поставлених завдань налагоджуватиметься співпраця з місцевими інституціями, зокрема з правоохоронними органами та іншими структурами.

Нагадаємо, Литва фінансуватиме навчання молоді з Донбасу у своїх вишах.

Джерело UATV
дата 16.07.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV