Незабаром українцям представлять фундаментальний законопроєкт про деолігархізацію, – президент

uatv
14.05.2021
Фото ОП

Процес деолігархізації в Україні триватиме, допоки всі олігархи не стануть просто представниками великого бізнесу. Реформи мають на меті зробити країну зрозумілою світові та забезпечити громадянам заможне й комфортне життя.

Про це написав президент України Володимир Зеленський у своїй колонці для видання “Фокус”, інформує ОП.

Глава держави зазначив, що всі успішні держави мають дещо спільне. По-перше, вони мають щось унікальне й корисне, що можуть запропонувати світові. А по-друге, побудували власну систему відносин між владою та громадянами, яка дає змогу налагодити діалог.

“Саме виходячи з цих двох стартових ідей ми й почали процес трансформації України. Перше – потрібно створити умови для того, щоб Україна змогла знайти свій шлях успіху у глобальному світі. Це не просто, але точно можливо. Друге – зробити державну систему стійкою, сучасною, готовою дієво реагувати на сучасні виклики, зберігаючи при цьому демократію. Демократію справжню, не імітаційну. Таку, яка працює в інтересах усіх громадян, а не купки обраних”, – пояснив Володимир Зеленський.

Він нагадав, що політик і бізнесмен Віктор Медведчук за допомогою законних інструментів був позбавлений можливості використовувати медіаактиви та державне майно для того, щоб відверто бити по країні й завдавати руйнівної шкоди національній безпеці.

“Будуть ще мінуси, поки всі олігархи не стануть просто великими бізнесменами. Це могли б зробити і влади, які були раніше. Якби хотіли. Але тоді вважалося, що олігархи – це вигідно, закономірно й гарантує стабільність”, – зауважив президент.

На його думку, політика деолігархізації полягає в тому, щоб позбавити таких осіб сконцентрованого медіаресурсу, непрозорого доступу до стратегічних активів, а також “даху” у владних структурах.

Володимир Зеленський повідомив, що найближчим часом українському суспільству буде представлений фундаментальний законопроєкт про деолігархізацію, який зафіксує системний погляд на цю проблему.

Нагадаємо, що представники Нацполіції вдягли на Віктора Медведчука електронний браслет.

Раніше РНБО ввела санкції проти Віктора Медведчука та Оксани Марченко.

Джерело UATV
дата14.05.2021
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×