Публічні висловлювання неуповноважених осіб не можуть вважатися позицією держави, – МЗС

uatv
10.07.2020
Фото UATV

України високо цінує стратегічне партнерство з Грузією та підтверджує свою готовність розвивати двосторонні відносини у дусі дружби та добросусідства.

Про це повідомляють у Міністерстві закордонних справ України, інформує UATV.

У відомстві зазначають, що, незважаючи на пандемію коронавірусу, активно працюють над наповненням нашого  партнерства практичними заходами.

“На порядку денному – імплементація положення про українсько-грузинську Стратегічну раду високого рівня, проведення десятого засідання Спільної міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, консультацій на рівні зовнішньополітичних відомств тощо. Зміцнюється співпраця у сфері європейської і євроатлантичної інтеграції. Спільними для двох країн є безпекові виклики і проблеми окупованих Росією територій наших держав”, – інформують у МЗС.

Як зазначають у відомстві, реалізація цих та інших напрямків взаємодії відбувається між органами влади двох країн на засадах довіри, взаємної поваги і невтручання у внутрішні справи один одного. 

“У цьому зв’язку наголошуємо, що українським законодавством чітко визначено перелік посадових осіб і державних органів, які наділені повноваженнями висловлювати офіційну позицію Української держави. Публічні висловлювання неуповноважених осіб не можуть вважатися позицією держави”, – заявили у МЗС.

Раніше стало відомо, що в Міністерстві закордонних справ Грузії відбулася зустріч із надзвичайним і повноважним послом України Ігорем Долговим. Про це повідомляє МЗС Грузії.

На зустрічі грузинська сторона наголосила на грузинсько-українських стратегічних відносинах і дружбі, а також “висловила стурбованість із приводу неприйнятних заяв, зроблених українським чиновником”.

За даними ЗМІ, Міхеїл Саакашвілі назвав уряд Грузії “нелегітимним”.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський призначив Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

У травні Грузія викликала для консультацій надзвичайного і повноважного посла в Україні Теймураза Шарашенідзе. 

Джерело UATV
дата 10.07.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×