Нестачі харчів в Україні не буде, – Зеленський

uatv
04.04.2020
Фото ОП

Сьогодні, 4 квітня, президент Володимир Зеленський провів традиційну селекторну нараду щодо боротьби з поширенням коронавірусу.

Про це інформує пресслужба ОП.

Глава держави заслухав інформацію про стан діяльності та напрямки роботи економічних секторів.

Прем’єр Денис Шмигаль заявив, що уряд активно напрацьовує програми підтримки різних категорій соціально незахищених верств населення на час карантину та представить перші результати вже найближчими днями.

“Держава має опікуватися найбіднішими. Це – наш прямий обов’язок. Це безробітні, літні, самотні мами, діти без батьків. Кожного дня, поки ми рахуємо, хтось у країні очікує на допомогу. До того ж ми маємо внести ці зміни в бюджет. Тому я прошу вас не зважати на вихідні та якомога швидше розробити ці програми”, – наголосив Зеленський.

Кабмін також провів переговори з власниками та керівниками заправних станцій щодо необґрунтованого підвищення цін на пальне, й уже найближчими днями ціни знижуватимуться. Було перевірено підвищення цін на деякі продовольчі товари.

“Українці забезпечені харчами й жодної нестачі не буде, і поки потреби в додаткових обмеженнях експорту немає”, – запевнив президент.

Нагадаємо, що Зеленський обговорив з генсеком ООН надання Україні $165 млн.

Джерело UATV
дата 04.04.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV