Неможливість тренуватися під час карантину стала для спортсменів великим ударом, – Стелла Захарова (ВІДЕО)

uatv
16.06.2020
Фото Facebook Стелла Захарова

Українським спортсменам буде складно повернутися в колишню форму після карантину, адже більшість з них більше двох місяців не мали можливості тренуватися.

Про це розповіла олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики Стелла Захарова, повідомляє телеканал “Дом”.

“Те, що ми зараз переживаємо – це катастрофа для спортсменів і тренерів. Нам були практично недоступні зали, тренувальні процеси. А для спортсмена тренувальний процес – це все. Особливо у таких видах, як спортивна гімнастика. Якщо гімнасти готувалися до Олімпійських ігор, уявіть собі, у них вже є певна спортивна форма, вони вже в такому серйозному тонусі. І тут раз – і все пропало. Гімнасти, та й взагалі всі спортсмени, всі національні збірні команди протягом двох з половиною місяців не тренувалися”, – зазначила Стелла Захарова.

Для спортсменів важливо тренуватися практично кожен день. Тому після тривалого періоду карантину і відсутності належних тренувань їх чекає тривалий процес відновлення.

Для українських спортсменів, як і для їхніх колег з інших країн, карантин став великим ударом. На спортивних результатах України може негативно відіб’ється також те, що спорткомплекс для олімпійців в Конча-Заспі відкрили досить пізно, при тому, що в багатьох країнах спортивні клуби та зали почали працювати раніше, наголошує Захарова.

“У багатьох країнах вже повідкривалися спортивні клуби, зали, люди вже тренуються. Але у нас чомусь місце в Конча-Заспі, де тренуються і готуються до Олімпійських ігор наші олімпійці (ДП “Олімпійський-навчально-спортивний центр “Конча-Заспа” – ред.), може буквально тиждень тому тільки відкрилося. Вдумайтеся, які втрати ми будемо нести. А у нас в листопаді чемпіонат Європи вже, чемпіонати світу, на наступний рік – Олімпійські ігри. Тренери сьогодні за великим рахунком не знають, що робити, тому що вони просто не встигають підготуватися”, – каже олімпійська чемпіонка.

Щоб вийти з цієї ситуації, держава і чиновники повинні створити необхідні умови для спортсменів, щоб вони могли ефективно тренуватися, відзначає заслужений майстер спорту зі спортивної гімнастики. Тоді вони зможуть завойовувати медалі і підвищувати престиж України.

Нагадаємо, що Шевченко тренуватиме збірну до кінця 2022 року.

Читайте також: Кількість клубів УПЛ збільшать до 16, Павелко

Джерело UATV
дата 16.06.2020
категорії Спорт
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV