У Кабміні виключають можливість проведення перепису населення найближчим часом (ВІДЕО)

uatv
30.07.2020
Фото Укрінформ

Про проведення перепису населення в умовах коронавірусу думати не варто, оскільки це несе загрозу інфікування громадян.

Про це в програмі “Официальный разговор” на телеканалі “Дом” розповів міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

“Ми реалісти, ми прекрасно розуміємо, що поки немає можливості убезпечити переписувачів, убезпечити насамперед громадян України в умовах коронавірусної інфекції, поки немає вакцини. Ми не можемо запускати кілька десятків тисяч людей, які повинні контактувати із сотнями та мільйонами громадян, тому я думаю, що це дуже проблемно”, – сказав міністр.

За його словами, можна по-різному робити аналіз оцінки так званого наявного населення, і є дуже багато методик, які дозволяють це робити.

“Але ці методики все ж наближені до класичних. Тобто оцінка кількості дзвінків, мобільних операторів, дані Пенсійного фонду, дані реєстрацій і всього іншого. І є все ж велика кількість людей, які живуть якщо не поза соціумом, то поза певними гаджетами. Тому є дуже багато даних, які перепис має дати, але які ми не можемо отримати тільки від того, що людина користується мобільним телефоном і в певній точці проживає і переміщається”, – говорить Немчінов.

Із приводу перепису населення на непідконтрольних територіях чиновник сказав, що є деякі методи, однак вони йому не дуже подобаються.

“Насправді є досвід. Я не скажу, що мені він дуже подобається. Я думаю, що, можливо, за півтора-два роки, коли відбуватиметься перепис населення, вже й не буде непідконтрольних територій”, – прокоментував Немчинов.

Раніше повідомлялося, коли може відбутися перепис населення в Україні.

Нагадаємо також, що в Україні торік проводили пробний перепис населення.

Джерело UATV
дата 30.07.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×