Назар Чепурний приніс ще одне “золото” Україні на юнацьких Олімпійських іграх

Фото НОК

Український гімнаст здобув золоту медаль Буенос-Айреса-2018 у складі “Команди Сімони Байлз”, повідомляє НОК.

До команди, окрім українця, також увійшли колеги по дисципліні Крістіан Балаш з Угорщини, Руан Лендж з ПАР, Тамара Аніка Онг з Сингапуру, Фам Ну Фуонг з В’єтнаму, Альба Петіско з Іспанії, болгарська змішана пара в акробатиці Маріела Костадінова / Панайот Дімітров, представниці художньої гімнастики Таліса Торретті з Італії, росіянка Дарія Трубнікова, Єлизавета Лузан з Азербайджану, а також батутисти Ліам Крісті з Австралії та китаєць Фань Сіньі.

Переможець мультидисциплінної першості визначався за сумою індивідуальних місць членів команди, показаних у кваліфікаційних змаганнях кожної дисципліни відповідно.

Сьогодні відбудеться фінал особистого багатоборства, де також змагатиметься наш спортсмен.

Раніше українська фехтувальниця Катерина Чорній завоювала перше “золото” на юнацьких Олімпійських іграх. Пізніше вона виборола друге “золото” юнацьких Олімпійських ігор у турнірі змішаних команд.

Крім того  дзюдоїст Олег Вередиба приніс Україні  бронзову медаль юнацької Олімпіади-2018.

А українець Іван Тищенко добув золоту медаль в академічному веслуванні.