Навчання в КНЕУ: чому провідні інвестори готові фінансувати студентські проекти (ВІДЕО)

Фото UATV

У Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана (КНЕУ) ведучі проекту “Бери вище!” дізнавались, чим займаються на найстарішому факультеті та чи працевлаштовують випускників. Вони спробували себе у  підприємницькій діяльності та почули, як захищають права студентів.

Університет було засновано 1906 року й названо на честь Вадима Гетьмана. До нього входять 6 факультетів, 3 інститути та військова кафедра. А ще – 5 коледжів і 24 науково-дослідних інститути. Тут готують бакалаврів за 17-ма й магістрів за 14 напрямами.

Студентам цього університету пропонують європейські гранти, працевлаштування та допомогу в розвитку власного бізнесу. Також у КНЕУ дуже активне соціальне життя.

Тут вам дадуть не лише теоретичні знання, а й навчать на практиці йти в ногу з розвитком цифрових технологій. Вміння програмувати, створювати власний цифровий продукт та відбивати кібератаки студенти можу закріпити на стажуванні за кордоном. 

Вже кілька років поспіль провідні українські та закордонні організації звертаються до центру “Перспектива” у КНЕУ в пошуках молодих співробітників. З іншого боку, представники центру приймають побажання та резюме студентів, допомагаючи працевлаштуватися випускникам ЗВО. Таким чином, роботодавець отримує компетентного співробітника, а молодий фахівець – професійну реалізацію.

В університеті також є художня студія. Там студентів навчають малювати, а їхні роботи представлені на постійній виставці у вестибюлі Центру культури та мистецтв КНЕУ.

ENACTUS – міжнародна організація, яка об’єднує викладачів, студентів і представників бізнесу, котрі розробляють соціальні проекти”, – розповідає студентка Олена Хлестова. 

За її словами, команда КНЕУ тричі ставала чемпіоном у конкурсах цієї організації. Так студенти вчаться використовувати отриманні знання, реалізовуючи реальні проекти. 

Більше випусків програми “Бери вище” дивіться за посиланням.

Прямий ефір