Держава виплатила лікарням півтора мільярда гривень за 4 місяці

Медзаклади, які уклали договори першими, отримали більше коштів, ніж за субвенцією

uatv
19.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

Понад 1,5 млрд гривень виплатила Національна служба здоров’я за чотири місяці 2018 року медичним закладам. Кошти розподілялися відповідно до підписаних договорів із закладами охорони здоров’я первинної ланки надання медичної допомоги.

Про це розповів голова Національної служби здоров’я України Олег Петренко, передає Укрінформ.

“Національна служба здоров’я розпочала свою роботу у квітні. Зроблено дуже багато. У першу хвилю, яка відбувалася наприкінці травня – початку червня, потрапило не так багато медичних закладів – 161. Тоді не увійшли в реформу Волинська, Тернопільська, Луганська області, Сумська область. Відповідно ці області в першу хвилю, за липень-серпень і вересень, не отримували кошти від НСЗУ. Медзаклади, які уклали договори першими, вже отримали від нас більші кошти, іноді вдвічі більші, ніж за субвенцією”, – сказав Олег Петренко.

Очільник НСЗУ зазначив, що 11 жовтня установа виплатила 775 157 510 грн медичним закладам первинної допомоги. 467 591 068 грн із них – закладам, які підписали договір у другу хвилю. Загалом за 4 місяці з 1 липня 2018 року Національна служба оплатила понад 1,5 млрд грн за договорами із закладами охорони здоров’я первинної ланки.

Нагадаємо, в Україні працюватиме програма “Безоплатна діагностика”. За направленням лікаря кожен зможе проходити рентген, УЗД та інші обстеження безкоштовно.

Джерело Укрінформ
дата 19.10.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV