Нацполіція України почала готувати нові підрозділи особливого призначення

Також готуються спеціалісти і тренери з підготовки особового складу щодо запобігання насиллю в сім’ї

uatv
19.05.2018

Фото з сайта День

Національна поліція України за допомогою консультативної місії ЄС реформує сектор цивільної безпеки в державі.

Про це розповів Заступник голови Нацполіції, керівник патрульної поліції України Олександр Фацевич, передає УНН.

“Нам дуже допомагає консультативна місія Європейського союзу. Ми працюємо вже не один рік – це і створення групи реагування патрульної поліції. І в сільській місцевості завдяки цьому у нас тепер працюють не тільки дільничні, а й патрульна поліція. Така сама, як працює в обласних центрах і в столиці нашої держави”, – розповів Фацевич.

За словами правоохоронця, основний принцип скандинавської моделі – це мінімалізація демонстрації сили, застосування мобільних груп, мінімальне застосування сили і демонстрації нацгвардії, спецпідрозділів і т. д.

“Це створення діалогової поліції. Зараз у нас створено і працює вже більше 11-ти таких підрозділів по всій Україні. Зараз такий підрозділ працює в Києві. Він уже за цей рік показав свою ефективність. Так само, зараз ми з колегами з консультативної місії, з експертами з європейських країн, безпосередньо Швеції і Данії, готуємо поліцейські підрозділи особливого призначення для забезпечення публічної безпеки під час масових заходів. Вже підготовлено близько 70 поліцейських, зараз ідуть тренінги у Львові з підготовки таких поліцейських. Також готуються спеціалісти і тренери з підготовки особового складу щодо запобігання насиллю в сім’ї”, – розповів керівник поліції.

Він наголосив, що Національна поліція планує втілити в життя ще чимало таких проектів у 18-19 році.

Нагадаємо, Нацполіція гарантує безпеку для іноземців та українців під час Ліги чемпіонів у Києві.

Джерело УНН
дата 19.05.2018
категорії Україна
поділитися
Топ новин на UA|TV