Національний рекорд: українець вперше здійснив навколосвітню подорож без авіаперельотів

uatv
19.07.2019
Фото Facebook Книга Рекордів України

Українець Артемій Сурін завершує навколосвітню подорож 21 липня в Одесі. Він перший серед наших громадян, хто побував на всіх 6 континентах, в 40 країнах, перетнув усі меридіани Землі, і жодного разу не вдався до авіаперельоту.

Про це інформують на сторінці Книги Рекордів України у Facebook.

Торік 14 жовтня Артемій почав свою подорож за канонами Лондонського королівського географічного товариства, яка тривала 280 днів. Він двічі перетнув екватор в обох напрямках – північ-південь і південь-північ.

“Відстань між найпівденнішою та найпівнічнішою точками шляху склала понад 10 тисяч км, а в цілому, Сурін подолав понад 100 тисяч км по землі, річках, морях і океанах в безперервному шляху”, – йдеться в повідомленні.

За час своєї подорожі “Big Circle” Артемій став першим українцем, який є членом почесної всесвітньої спільноти мандрівників The Explorers Club від Yacht Club de Monaco. Також він був ув’язнений в іранській тюрмі за звинуваченням у шпіонажі. Завдяки українським дипломатам його вдалося звільнити. Проте Артемій відмовився припинити свою навколосвітню мандрівку, або повернутися до України літаком.

Усю подорож Артемій знімав на відео. Тепер вона має стати світовим рекордом, та першою навколосвітньою мандрівкою без авіаперельотів.

Нагадаємо, що українець Руслан Вєрін самотужки об’їздив чотири континенти на велосипеді.

Джерело UATV
дата 19.07.2019
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×