Нацгвардія і ЗСУ Канади домовилися продовжити співпрацю (ФОТО)

uatv
18.01.2020
Фото Нацгвардії

Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан та командувач сухопутних військ Канади генерал-лейтенант Вейн Ейр обговорили напрямки співпраці.

Про це інформує пресслужба Нацгвардії.

Нацгвардійці співпрацюватимуть з оперативно-тактичною групою ЗС Канади в Україні (операція “UNIFIER“) щодо підготовки підрозділів розвідки, підрозділів спеціального призначення, снайперів, саперів та бойових медиків.

Українці спільно з іноземними колегами працюватиме над удосконаленням системи військової освіти відповідно до стандартів НАТО. Канадські військові також планують сприяти у підготовці офіцерів штабу, допомагати розвивати напрями цивільно-військового співробітництва, гендерних питань, медицини, вивчення іноземних мов.

“За період співпраці з операцією “UNIFIER” зроблено чимало. І разом з тим ми не зупинятимемось на досягнутому. Разом із нашими канадськими колегами продовжимо вдосконалювати методи колективної підготовки та підготовки штабів“, – заявив Балан.

У 2020 році канадські партнери продовжать здійснюватимуть колективну підготовку в Міжнародному центрі НГУ (с. Старе, Київська обл.), який делегація Канади на чолі з Вейном Ейром відвідала безпосередньо перед зустріччю.

“Ми дуже вражені масштабами розбудови Міжнародного центру та реформами, які відбуваються у Нацгвардії, а також відданістю та професіоналізмом військовослужбовців”, – зазначив він.

Наразі в Україні на ротаційній основі перебуває близько 200 представників канадських ЗС, що змінюються кожні 6 місяців. Уряд Канади продовжив операцію “UNIFIER” в Україні до весни 2022 року.

Раніше в МВС спростували інформацію щодо розширення розвідувальних повноважень Нацгвардії.

Джерело UATV
дата 18.01.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×