Нацгвардія допомагає дезінфікувати вулиці Києва

uatv
05.04.2020
Фото Facebook Vadym Holub

Від сьогодні й до закінчення карантинних заходів у країні тричі на тиждень військовослужбовці Північного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії допомагатимуть дезінфікувати центральні вулиці міста Києва.

Про це у Facebook повідомляє прессекретар Нацгвардії Вадим Голуб, інформує UATV.

На трьох спеціальних водометних автомобілях, у супроводі техніки Служби безпеки дорожнього руху гвардійці проводять дезінфекцію центральних вулиць та площ Києва.

“Враховуючи досвід країн, які борються з поширенням COVID-19, проведення дезінфекції вулиць є ефективним методом у боротьбі з вірусними інфекціями. Тому вирішили залучити спецавтомобілі для дезінфекції дорожнього покриття центральних вулиць міста Києва. До заходу залучаються досвідчені спеціалісти підрозділу радіаційного, хімічного та біологічного захисту НГУ”, – сказав начальник служби радіаційного хімічного та біологічного захисту Північного Київського територіального управління НГУ підполковник Андрій Борових.

За словами епідеміолога капітана медслужби Лесі Купрієнко, спеціальний дезінфікувальний розчин цілком безпечний для людей та тварин. Але водночас він здатний знешкодити патогенні мікроорганізми. Застосовують його для антибактеріальної обробки в медицині, промисловості й навіть для знезараження води у комунально-побутових господарствах.

Гвардійці допомагають дезінфікувати вулиці КиєваВідсьогодні й до закінчення карантинних заходів у країні тричі на…

Опубліковано Vadym Holub Неділя, 5 квітня 2020 р.

Раніше мер Києва Віталій Кличко розповів, коли у столиці можуть скасувати карантинні обмеження.

Джерело UATV
дата 05.04.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV