Нацбанк відсудив нерухомість на понад 100 млн грн у компанії Коломойського

uatv
21.01.2020
Фото UATV

На користь Національного банку України за рішенням суду стягнуть нерухоме майно ПАТ “Дніпрометалсервіс” на суму понад 100 мільйонів гривень. Підприємство було майновим поручителем за кредитом ПриватБанку до його націоналізації.

Про це повідомляє пресслужба НБУ, інформує UATV.

“Господарський суд Львівської області 16 січня 2020 року у повному обсязі задовольнив позов Національного банку про звернення стягнення на предмет іпотеки пов’язаного з ексвласником ПриватБанку Ігорем Коломойським ПАТ “Дніпрометалсервіс”, – зазначається у повідомленні.

У вересні 2014-го року згадана компанія надала Нацбанку у заставу нежитлове приміщення, площа якого становить 20 тис. кв. м, а вартість перевищує 100 млн грн. Застава надавалася як забезпечення кредиту рефінансування ПриватБанку. Тепер майно підприємства стягнуть на користь НБУ, оскільки ПАТ “Дніпрометалсервіс” не виконало взятих на себе зобов’язань майнового поручителя ПриватБанку. Відповідну заяву НБУ подав до суду в травні 2018-го року, а рішення про її задоволення у повному обсязі ухвалили 16 січня 2020-го.

Як зазначають у Нацбанку, суди вже ухвалили 24 рішення на користь НБУ про стягнення на предмети іпотеки за зобов’язаннями ПриватБанку на загальну суму 1,36 млрд грн. Законної сили набули 18 рішень. Виконавчі документи щодо них уже були спрямовані до органів Державної виконавчої служби для примусового виконання.

Нагадаємо, НБУ займеться фінансовою грамотністю українців.

Джерело UATV
дата 21.01.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×