Нацбанк і Мінфін заявили про захист інтересів вкладників Приватбанку

uatv
19.04.2019
Фото Укрінформ-UATV

Національний банк України спільно з Міністерством фінансів та Приватбанком заявили, що захищатимуть інтереси акціонерів банку після рішення суду із визнання його націоналізації незаконною, повідомляє прес-служба НБУ.

Так, у спільному зверненні говориться, що Приватбанк є найбільшою та найприбутковішою фінансовою установою країни, клієнтами якої є 22 млн українців, банк працює прозоро та стабільно, і повністю виконує свої зобов’язання перед клієнтами.

“Єдиним акціонером Приватбанку є народ України. Ми сповнені рішучості захищати інтереси акціонерів банку за будь-яких умов, спираючись на наші повноваження, українське та міжнародне законодавство, а також на підтримку міжнародної спільноти та громадянського суспільства в Україні”, – говориться у зверненні.

Також в НБУ нагадали, що два роки тому більш ніж 155 млрд гривень було витрачено на стабілізацію ситуації в банку.

“Банк було визнано неплатоспроможним унаслідок надзвичайно масштабних шахрайських схем на суму 5,5 млрд доларів США. Повернення цих коштів державі та притягнення винних до відповідальності є зобов’язанням банку та однією з умов Меморандуму про співпрацю між Україною та Міжнародним валютним фондом”, – вказано у повідомленні.

Нагадаємо, міжнародні партнери України підтримують її рішення щодо націоналізації Приватбанку.

Джерело UATV
дата 19.04.2019
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV