НАТО виділяє Україні €1,5 млн на захоронення радіоактивних відходів

uatv
21.05.2019
Фото з сайта censor.net.ua

Організація Північноатлантичного договору виділяє Україні кошти на захоронення радіоактивних відходів, які зберігаються у Кіровоградській області у могильнику на об’єкті “Цибулеве” Міністерства оборони. Україна й НАТО уже підписали договір у рамках відповідного проекту.

Про це повідомив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко, зазначає Укрінформ.

“Це конкретний приклад практичної підтримки НАТО оборонного сектору України. Я з оптимізмом спостерігаю перспективи, бо проект “Вакуленчук” був успішним. Ми робитимемо усе, щоб наша робота на об’єкті “Цибулеве” була так само результативною”, – наголосив Анатолій Петренко.

Проект триватиме 18 місяців, а його вартість становитиме €1,5 млн, повідомив керівник проекту Трастового фонду із захоронення радіоактивних відходів в Україні Юрій Гнилицький. Станом на сьогодні надійшла ще не вся сума на виконання проекту. Проте зазначається, що донори – Норвегія і Німеччина – доклали усіх зусиль, щоб виділити повний обсяг коштів.

Нагадаємо, Кабмін дозволив вивозити небезпечні відходи на утилізацію за кордон.

Джерело Укрінформ
дата 21.05.2019
категорії Випуски новин, Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV