НАТО повинна зберегти єдність, щоб захистити союзників від агресії Росії, – Каракуц (ВІДЕО)

uatv
18.11.2020
Фото з сайта ukrinform.ua

В останні роки єдність НАТО була порушена, зокрема через вплив Сполучених Штатів Америки. Зараз Альянс повинен зробити певну трансформацію, щоб захистити союзників від агресії Росії.

Про це розповів кандидат історичних наук Андрій Каракуц в ефірі програми “На самом деле: мир” на телеканалі “Дом“.

“Минула американська адміністрація робила кроки до того, щоб країни НАТО витрачали 2% ВВП на оборонні потреби. Однак ця дискусія зазвичай відбувалася в цивілізованому дусі. Дональд Трамп вдавався до погроз. І саме особистісні відносини сприяли тому, що єдність НАТО не збереглася. НАТО зараз перебуває в тому стані, коли потрібен новий імпульс, нова концепція. Новий президент США може дати такий імпульс”, – вважає він.

Читайте також: Турецько-грецький конфлікт вигідний Росії для дискредитації НАТО, – Шелест (ВІДЕО)

НАТО повинна залишатися мостом, який буде з’єднувати США і Європу.

“НАТО має залишатися тим трансатлантичних мостом, який буде з’єднувати США і країни Європи. Трансформація НАТО на сучасному етапі повинна буде враховувати думку всіх союзників, що входять в організацію, – як країн Західної Європи, так і країн Східної Європи. Перш за все вони зацікавлені в тому, щоб НАТО залишалася їхнім форпостом захисту від агресії Російської Федерації”, – додав Каракуц.

Раніше народний депутат України  Мар’яна Безугла розповіла, що членство в Альянсі дозволить посилити українську армію і покращити співпрацю з партнерами для подальшої протидії Росії.

Джерело UATV
дата 18.11.2020
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×