Представники НАТО передали реабілітаційне обладнання Ірпінському військовому госпіталю (ВІДЕО)

uatv
22.05.2019
Фото Міноборони України

Представники Північноатлантичного альянсу передали Ірпінському військовому госпіталю тренажери для реабілітації поранених бійців, а також адаптивний автобус для перевезення військових в інвалідних візках.

Про це повідомляє кореспондент UATV.

За роки війни на Донбасі українські медики використовували різні методики для реабілітації поранених бійців. Тепер, за словами начальника військового госпіталя Андрія Кіха, з допомогою сучасного обладнання від НАТО лікарі зможуть суттєво покращити медичну допомогу військовим.

“Це обладнання для відновлення рухової активності кінцівок, а також для реабілітації після черепно-мозкових травм та інсультів. Із цим обладнанням наші бійці зможуть отримати медичну допомогу, яка відповідає сучасним стандартам і протоколам”, – розповів Андрій Кіх.

У рамках співпраці Міністерства оборони України з НАТО Альянс веде декілька проектів, консультує та навчає українських військових, а також надає гуманітарну допомогу пораненим бійцям.

“Як правильно користуватися обладнанням, медичному персоналу розкажуть наші представники. Вони проведуть спеціальний курс підготовки для лікарів, запустять три навчальні програми для медперсоналу госпіталя”, – сказав генеральний менеджер НАТО з підтримки та постачання Петер Домен.

Понад дві тисячі українських медиків уже пройшли курси НАТО з реабілітації поранених військових. Нині Альянс розробляє нові навчальні програми.

Нагадаємо, Україна отримала американське медобладнання для військових.

Джерело UATV
дата 22.05.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV