НАТО може стримати Росію від агресії в Чорному морі, – Климпуш-Цинцадзе

uatv
09.03.2019
Фото Facebooк UA.EU.NATO

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе у Вашингтоні зустрілася з заступницею помічника президента США, директором з питань Росії та Євразії Фіоною Гілл.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Климпуш-Цинцадзе вважає, що Україна не має підстав розраховувати на припинення агресії з боку Російської Федерації у найближчій перспективі. За її словами, лише розширення присутності НАТО у Чорноморському регіоні може стримати Кремль.

“Лідерство США у посиленні військової присутності Альянсу в Чорноморському регіоні надзвичайно важливе. Це єдиний шлях, який може допомогти стримати Росію від агресивних дій”, – сказала вона.

Віце-прем’єр зазначила, що Україна розраховує на подальшу увагу з боку США до ситуації в Азовському та Чорному морях і засудження російського збройного нападу на ВМС України поблизу Керченської протоки.

“Агресивні дії РФ підривають регіональну та міжнародну безпеку. Кремль нехтує міжнародним правом та двосторонніми угодами. Така поведінка вимагає посилення тиску на Росію”, – переконана Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Також вона наголосила на необхідності термінового відновлення формату Комісії УкраїнаНАТО на рівні міністрів.

Нагадаємо, що Україна і США обговорили можливості закупівлі американської зброї.

Джерело UATV
дата 09.03.2019
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV