Нардеп – про протести ФОП: Вбивати бізнес людяніше, ніж вбивати людей (ВІДЕО)

uatv
20.11.2020
Фото з сайта file.liga.net

Карантин вихідного дня став причиною протестів підприємців, адже основний заробіток багатьох бізнесів припадає саме на суботу та неділю. Проте зараз вибір стоїть між бізнесом і життям людей.

Таку думку висловила народний депутат України Ольга Василевська-Смаглюк в ефірі програми “На самом деле: Украина” на телеканалі “Дом“.

“Можливо, це прозвучить цинічно, але вбивати бізнес набагато людяніше, ніж вбивати людей. Я подивилася на людей, підприємців, вони стояли без масок, стояли без дотримання дистанції. Я вважаю, що це загрозливо. Це не громадянська і не патріотична позиція тих людей, бо вони не використовують маски і не дотримуються дистанції”, – зазначила нардеп.

Василевська-Смаглюк додала, що більшість українців не довіряють владі, тому протести відбуватимуться в будь-якому випадку.

“Тому що люди, перш за все, думають про те, як прогодувати своїх дітей. Це теж нормально. Тут потрібно самим підприємцям проявити патріотичну і громадянську позицію. Із програмою доступних кредитів, з усіма компенсаторними механізмами, з усім, що влада дає їм, (вони повинні, – ред.) вирішити для себе, що буде дешевше для їхнього бізнесу – карантин вихідного дня або повний локдаун”, – підсумувала народний депутат.

Нагадаємо, раніше Кабмін зобов’язали завчасно попереджати про посилення карантину в Україні. Постанова передбачає, що рішення про введення додаткових обмежень має бути оприлюднене не пізніше, ніж за тиждень до початку їх дії.

Читайте також: Кількість реєстрацій нових ФОП повернулася до докризового періоду, – Шмигаль

Джерело UATV
дата 20.11.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×