Найрозумніший робот у світі – Софія вперше перебуває із візитом в Україні (ВІДЕО)

Мета приїзду гіноїда - співпраця з Державним агенством з питань електронного урядування України

uatv
11.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

Всесвітньо відомий гіноїд (робот-людина з жіночою зовнішністю) на ім’я Софія вперше приїхав із візитом до Києва, повідомляє UATV.

В українській столиці найрозумніший в світі робот і його винахідники проводять прес-конференцію та зустріч із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Учасники конференції: робот Софія; Девід Чен – директор і фінансовий директор Hanson Robotics, засновник AngelVest; Марк Гінзбург – представник AngelVest в Україні, венчурний інвестор, лідер громадської думки і TEDх спікер у сфері блокчейн-економіки; Олександр Риженко – Глава державного електронного управління України; Яна Кучеренко – директор Агентства Key Strategy.

Під час прес-конференції відбудеться знайомство з найрозумнішим на сьогоднішній день роботом у світі, а також обговорення базових технологій розпізнавання мови, облич, емоцій та штучного інтелекту, які реалізовані в Софії.

Мета приїзду робота Софії – зустріч із прем’єр-міністром України та співпраця з Державним агенством з питань електронного урядування України, задля створення умов для розвитку роботехніки та штучного інтелекту в Україні.

Також буде підписано Меморандум про співпрацю між Державним агентством з питань електронного урядування України і компаніями Hanson Robotics і AngelVest щодо поширення застосування технологій ШІ та робототехніки в усіх сферах життєдіяльності та галузі економіки України, а також створення міжнародного Центру вивчення та розвитку технології ШІ та робототехніки.

Крім того, у п’ятницю, 12 жовтня, відбудеться ще одна знакова подія – фінал Всеукраїнського конкурсу розробників робототехніки та штучного інтелекту, в якому робот Софія буде одним із членів міжнародного журі.

LIVE | Найрозумніший на сьогоднішній день робот у світі – Софія вперше перебуває із візитом в Україні

Опубліковано UATV українською Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Джерело UATV
дата 11.10.2018
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV