Найменша металева скульптура країни: на Вінниччині анонсували встановлення рекорду

Висота фігурки "Хлопчика-мізинчика" становить лише 4 сантиметри

uatv
19.09.2018

Фото Укрінформ-UATV

На Вінниччині анонсували встановлення національного рекорду з виготовлення найменшої металевої скульптури. На рекорд претендує фігурка “Хлопчика-мізинчика”.
Про це повідомив автор роботи Володимир Заєць, передає Укрінформ.

“Ми запланували фіксацію рекорду до Дня туризму. Найменшу металеву скульптуру країни встановлено на території садиби у с. Гайовому Барського району, господарі якої займаються зеленим туризмом”, – розповів Володимир Заєць.

Скульптура-рекордсменка виготовлена з металу, її висота складає всього 4 сантиметри. Постаментом для фігурки став виготовлений з дерева велетенський чобіт, на халяву якого видирається малюк.

Встановлення рекорду матиме ще й соціальну мету, стверджує автор скульптури. Такою ініціативою митець започаткував соціальний проект, спрямований на збереження села і розвиток місцевого ручного ремесла.

Встановлення національного рекорду планують зафіксувати 27 вересня. Його приурочать до Дня туризму, який відзначається у цей день.

Нагадаємо, у Чернівцях хочуть встановити рекорд України з виготовлення найбільшого сиру. У місті 22 вересня вперше організують фестиваль сиру й вина.

Джерело Укрінформ
дата 19.09.2018
категорії Туризм
поділитися
Топ новин на UA|TV