Найбільше образів Покрови Богодиці: у Львові діти встановили рекорд України

На одному майстер-класі зібралися учні 5-11 класів з майже кожної львівської школи

uatv
15.10.2018

Фото zaxid.net

На майстер-класі з малярства на склі у Львові, який відбувся у неділю, 14 жовтня, діти створили найбільше образів Покрови Богодиці. Вони використовували давню українську техніку малювання на склі.

Про це повідомляє zaxid.net.

На одному майстер-класі зібралися учні 5-11 класів, з майже кожної львівської школи. Це зафіксували представники книги рекордів України.

“Діти мали однакові зображення Богородиці, які клали під скло. Потім по склі спеціальним маркером обводили контури, а далі розфарбовували зображення”, – зазначається у повідомленні.

Хоч малюнок у всіх був однаковий, кінцевий результат у кожного вийшов різним, адже організатори завбачливо роздали дітям фарби однакових кольорів, проте різної тональності та відтінків.

18 жовтня у музеї історії релігії відбудеться виставка-аукціон, під час якої продадуть роботи. Зібрані таким чином кошти передадуть на реабілітацію бійця з 24-ої окремої механізованої бригади ім. Короля Данила.

Нагадаємо, у Львові на Личаківському кладовищі перепоховали воїнів УПА. Могили солдатів знайшли у селі Верхня Білка Пустомитівського району.

Джерело zaxid net
дата 15.10.2018
категорії Культура, Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV