Найбільша родина України претендує на світовий рекорд (ФОТО)

Родина Семенюків з Одещини складається із 346-ти членів

uatv
09.07.2018

Фото з Facebook

В Україні в Одеській області проживає чи не найбільша родина у світі. Вона складається із майже 350 людей.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Всеукраїнський рекорд зафіксували 8 липня. На церемонію із 346-ти задокументованих членів родини Семенюків приїхали 252 людини. 

Голова родини – 87-річний Павло Семенюк. Його дружина народила 13 дітей (досі живі десятеро з них). Тепер у них 127 онуків, 203 правнуки і шість праправнуків. Останні три праправнуки народилися напередодні реєстрації рекорду в Національному реєстрі.

“Своїх онуків запам’ятати неможливо. У мене тільки прямих онуків 83, то я молодших вже не пам’ятаю. А правнуків – кожного дня знайомлюся,” – розповів Павло Семенюк.

Українська родина може претендувати на світовий рекорд, який нині утримують індуси (192 члени родини).

“Цей рекорд зафіксовано давно – індійська родина Зіона Чана нараховує 192 члени родини. Але є важливий нюанс – родина Семенюків почалася з одного-єдиного шлюбу, і для нас це дуже важливо, оскільки міцна сім’я та родина були завжди критеріями для українського народу. В індійській сім’ї було 39 дружин. У Росії також є рекорд, де 135 членів родини, але там є усиновлені діти. В українській родині – всі рідні,” – розповіла після церемонії керівник Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

У рідному селищі Семенюків почали готуватися до внесення їх у світову Книгу рекордів Гіннеса.

Джерело Радіо Свобода
дата 09.07.2018
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×