Надбавки лікарям: 80% медзакладів уклали угоди з НСЗ

uatv
21.05.2020
Фото Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом

До кінця тижня всі лікарні, в яких перебували хворі з коронавірусом, укладуть угоди з Національною службою здоров’я (НСЗ) щодо доплат медикам за квітень.

Про це інформує пресслужба ОП.

Наразі укладено майже 80% угод. Повністю уклали їх екстрені медичні допомоги.

“З квітневими надбавками не має бути такої затримки, як з березневими. Радий, що відсоток укладених угод серйозно зріс. Однак я перевірятиму постійно, допоки надбавки не надійдуть всім лікарям, – зазначив Володимир Зеленський.

На сьогоднішній нараді з питань запобігання COVID-19 обговорили подальше дотримання правил безпеки в умовах переходу до адаптивного карантину.

“Карантин показав себе як найбільш дієвий спосіб боротьби з коронавірусом. На це вказує не лише статистика поширення вірусу в інших країнах, а й рівень смертності. Наприклад, у Швеції показник смертності 6,25%, у Великій Британії – 5,7%, тоді як в Україні він коливається від 2,7% до 2,9%“, – повідомив прем’єрміністр Денис Шмигаль.

Глава держави у свою чергу наголосив, що Україну врятували вчасно запроваджені карантинні заходи та великий відсоток людей, які їх дотримувалися.

“Треба, щоб ці показники не справили оманливе враження, щоб люди не думали, що тепер до небезпеки коронавірусу можна ставитися недбало”, – вважає президент.

Нагадаємо, за останніми даними, в Україні зафіксували 19 706 випадків коронавірусу, одужали понад 6 тис. людей. У світі кількість підтверджених випадків COVID-19 перевищує 5 млн, одужали – понад 2 млн.

Джерело UATV
дата 21.05.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV