На Закарпатті ще 4 лікарні залучили до прийому хворих на COVID-19

uatv
14.07.2020
Фото АР

У Закарпатській області до лікування хворих коронавірусом залучили чотири додаткові лікарні.

Про це розповів головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на традиційній селекторній нараді під головуванням Володимира Зеленського, інформує UATV з посиланням на сайт Офіс президента.

“Треба, щоб було забезпечено фінансування цих лікарень з Національної служби здоров’я України. Якщо вже є фінансування й забезпечення достатньої кількості ліжок для прийому хворих, то про це треба доповідати не лише мені – необхідно про це розказати людям на Закарпатті, щоб вони не хвилювалися, що чогось бракує. Влада постійно має бути з людьми”, – зазначив у відповідь президент.

Також Ляшко наголосив, що для “коронавірусних хворих” у медзакладах на Закарпатті достатньо місць. За його словами, зараз ситуація стабілізується.

Крім цього, прем’єрміністр України Денис Шмигаль також зазначив, що ситуація з COVID-19 в Україні стабілізується. Сьогодні, 14 липня, кількість людей, які одужали (651), перевищує кількість нових інфікованих (638 осіб).

За словами глави уряду, у лікарнях першої черги (таких закладів 247) з 2635 апаратів штучної вентиляції легень задіяно лише 153 одиниці, тобто 5,8%. Для лікування інфікованих коронавірусом у 375 закладах охорони здоров’я підготували 28 732 ліжка.

Нагадаємо, В’єтнам безкоштовно надав Україні 300 апаратів ШВЛ.

Читайте також: США виділили Україні додаткові $1,8 млн на боротьбу з коронавірусом

Джерело UATV
дата 14.07.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×