На Закарпатті понад 70% товарообігу пов’язано із країнами ЄС, – Климпуш-Цинцадзе

uatv
14.03.2019
Фото Facebooк UA.EU.NATO

Закарпаття відіграє важливу роль у налагодженні торговельного обороту із країнами Європейського Союзу. Понад 70% товарообігу регіону пов’язані з ЄС.

Про це заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час прес-брифінгу в Ужгороді, повідомляє Укрінформ.

“Ми бачимо на Закарпатті добрий результат усіх тих зусиль, які на центральному рівні ми докладаємо, щоб Україна максимально ефективно виконувала асоціацію з ЄС. Ми зараз маємо 42% нашого торговельного обороту, спрямованого на ЄС, по країні. Закарпаття тут займає визначальну роль, тому що цей регіон з об’єктивних причин (межування з країнами ЄС) близький до Європи. Нині понад 70% товарообігу Закарпаття пов’язано із торгівлею з країнами-членами ЄС”, – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Завдяки таким хорошим результатам торгівлі з Євросоюзом, Закарпаття минулого року отримало 25 млн євро інвестицій, більша частина з яких надійшла із країн ЄС.

За словами віце-прем’єр-міністра, така тенденція є свідченням того, що зміни у державі відбуваються як на центральному, так і на регіональному рівні.

Нагадаємо, упродовж трьох років торгівля України з ЄС зросла на 60%.

Джерело Укрінформ
дата 14.03.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV