На Закарпатті американська фірма відкрила лінію зі складання електроніки

uatv
24.03.2019
Cкрін із відео

Складанням мобільних телефонів, комп’ютерів, плеєрів та іншої електроніки відтепер займатимуться у селі Розівка. У регіоні американське підприємство запустило другу лінію виробництва.

Про це йдеться на сторінці Президента Петра Порошенка у Facebook.

За словами глави держави, інвестиції компанії склали 16 млн доларів. На новому підприємстві складатимуть мобільні телефони, медіаплеєри та комп’ютери. Готову техніку експортуватимуть до країн ЄС.

“Завдяки новому виробництву кількість працівників на заводі у селі Розівка зросте до 5 тисяч“, – йдеться в інформації. 

Компанія Jabil відкрила на Закарпатті другу лінію заводу

Не бачити змін в Україні за останні 5 років можуть лише ті, хто ці зміни бачити просто не хоче. Економіка України зростає 12 кварталів поспіль – і це не чиясь фантазія, а офіційні статистичні дані. Інвестори довіряють Україні, і кожне нове підприємство, кожен бізнес-проект чи стартап – це не просто надходження у бюджет та створення нових робочих місць, а свідчення довіри до України, довіри до обраного нами шляху.Тому залучення інвестицій в Україну – один з пріоритетів розвитку країни, її економічного зростання. Це також одне із завдань на шляху до втілення нашої ключової мети – перетворити Україну на країну вільних, заможних та щасливих людей.

Опубліковано Петром Порошенком Неділя, 24 березня 2019 р.

Нагадаємо, у 2020 році Україна планує залучити масштабні інвестиції. 

Джерело UATV
дата 24.03.2019
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV