На Волині Володимир Зеленський доручив відремонтувати дорогу на Шацькі озера

uatv
22.10.2020

Під час поїздки на Волинь президент Володимир Зеленський перевірив ремонт на ділянці автодороги М-07 Київ ‒ Ковель ‒ Ягодин (на Люблін), яке здійснюється в межах “Великого будівництва”.

Про це інформує пресслужба ОП.

Зазначається, що дорога є однією зі стратегічних для держави. На ній висока інтенсивність руху, траса веде до одного з найбільших в Україні пунктів пропуску на кордоні – “Ягодин”, тому її називають “Варшавська траса”. Автодорога збігається з транспортним коридором Балтійське море – Чорне море, а також є частиною міжнародної автомагістралі Е373.

Цьогоріч на трасі проводяться будівельні роботи загальною вартістю 107,1 млн грн.

Голова Укравтодору Олександр Кубраков розповів, що на трасі М-07 у напрямку пункту пропуску “Ягодин” цьогоріч відбулася реконструкція та розширення дорожнього полотна до першої категорії.

Найбільший обсяг робіт виконали ближче до кордону. Наступного року заплановане розширення та реконструкція пункту пропуску “Ягодин”.

“У планах – щоб М-07, уся після Ковеля й до кордону, була першої категорії”, – сказав очільник Кубраков.

Розширення до першої категорії проводилося також на трасі Н-22 Київ – Рівне. Крім того, повністю завершено обхід міста Луцька.

Також у регіоні оновлюють 67 км територіальних доріг. Зокрема дорогу, що веде до Шацьких озер, починають відновлювати цього року, а завершити планують наступного.

“Давайте так, щоб до літа все зробити. Усе-таки Шацькі озера – це один із найкращих українських туристичних “магнітів”, – поставив завдання президент.

Загалом у Волинській області цьогоріч планується відремонтувати 156 км доріг, на близько 100 км уже зроблено верхній шар.

Нагадаємо, Володимир Зеленський планує залучити більшу кількість турецьких компаній до програми “Велике будівництво”.

Читайте такожІсторико-культурний заповідник “Качанівка” включили до “Великого будівництва

Джерело UATV
дата22.10.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×